HORTISCENTRUM s.r.o.

Červenec na zahradě

Červenec je měsíc, kdy se zahrady konečně rozkvétají v plné kráse. Dlouhé dny a teplé noci z něj dělají ideální období nejen pro práci na zahradě, ale především pro relaxaci a odpočinek ve vaší vlastní zelené oáze.

Údržba zahrady

Toto období je ideální pro plánování a údržbu záhonů. Sezóna rostlin je v plném proudu, takže je důležité pravidelně zalévat, zejména za suchých a horkých dnů. Aby byla vaše zahrada zdravá a krásná, nezapomeňte pravidelně odstraňovat plevel. A samozřejmě hnojit.

Letní sázka: trvalky

Pokud hledáte rostliny, které vám vydrží celé léto, vsaďte na trvalky. Nyní je čas, kdy například kontryhel, šalvěj, růže nebo levandule vyniknou ve své plné kráse. Nejenže oživí váš květinový záhon, ale přilákají také motýly a včely, kteří pomáhají s opylováním.

Relaxace a odpočinek

Červenec na zahradě ale rozhodně není jen o práci. Je to také o relaxaci a zaslouženém odpočinku. Připravte si pohodlné místo, kde si můžete užívat krásu přírody. Může to být třeba houpací síť mezi stromy nebo pohodlné lehátko na trávníku. Opravdu si to zasloužíte

A nezapomeňte – naše Zahradnická centra jsou pro vás otevřena každý den. Přijďte se k nám podívat, vybrat si něco hezkého, nebo jen si odpočinout a načerpat inspiraci.

© 2024 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství