HORTISCENTRUM s.r.o.

Konečně léto…

Jaro se loučí a přichází dlouho očekávané léto. Konečně… Červnem začíná na zahradě sklizeň – dozrávají první třešně, sklízíme jahody a první zeleninu – ředkvičky, saláty, první mrkev nebo kedlubny.

Čeká nás ale také dost práce. S příchodem teplých dní bude naši péči vyžadovat trávník, koncem června je vhodná doba k přihnojení, během teplých dní nezapomínáme na závlahu.

Je ideální doba pro výsadbu vodních květin, máme jich pro vás velký výběr a právě krásně kvetou.

Péči věnujeme růžím, odstraňujeme odkvetlé květy a nezapomeneme ani na přihnojení speciálním hnojivem. Pozor na nemoci a škůdce, sledujeme výskyt rzi, padlí a mšic. S výběrem vhodných prostředků vám rádi poradíme.

A v neposlední řadě je čas i na relaxaci. Zastavte se u nás – nakoupit, odpočinout si, nebo jen načerpat inspiraci. Naše zahradnická centra jsou pro vás otevřena každý den.

© 2022 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství