HORTISCENTRUM s.r.o.

Květen na zahradě

Květen je konečně tady. V posledních dubnových dnech nás počasí hodně potrápilo a na zahradách se podepsaly mrazy, které toho hodně zničily.  Doufejme, že tomu už je konec a že nás třeba „zmrzlí“ už minou.

Okrasné rostliny vyžadují více naší pozornosti, okopáváme, přihnojujeme a podle počasí i zaléváme. V průběhu května také přesouváme na venkovní stanoviště rostliny, které jsme přezimovali v nádobách. Vysazujeme letničky a také dvouletky. U nás jich najdete nepřeberný výběr, se kterým vám rádi poradíme.

Po zimním oddychu nás také čeká péče o trávník, který už je potřeba pravidelně sekat a pokud to je potřeba, pak i zalévat.

V užitkové zahradě je čas venkovních výsevů a brzy přijde i čas na rajčata, papriky, dýně a další teplomilnou zeleninu. Předpěstované sazenice stále najdete samozřejmě v našich zahradnických centrech

A v neposlední řadě je čas myslet na terasy a okna. Muškáty, petunie, hvozdíky a další balkonovky máme samozřejmě také. A k tomu vše, co budete na zahradě potřebovat.

© 2024 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství