HORTISCENTRUM s.r.o.

Letní relax

I v červenci je na zahradě stále co dělat, ale především je víc na času na odpočinek a taky na užívání si plodů. Hlavním tématem července je voda. Zavlažovat, zavlažovat a zase zavlažovat. Samozřejmě podle aktuálního počasí. Ideální čas je brzy ráno nebo večer, abychom našim rostlinkám nezpůsobili teplotní šok.

Nezapomínáme na přihnojování, přísun živin potřebují nejen letničky a balkónovky, ale i plodová zelenina, která v červenci bujně roste. Rajčata se snadno změní na husté keře, je čas vylamovat postranní výhony. Odměnou nám bude bohatá úroda.

A užíváme si již zmíněné plody léta – přelom června a července je časem jahod, třešní, malin, postupně sklízíme rybíz, angrešt, první letní odrůdy jabloní, meruněk a dalšího ovoce.

A v neposlední řadě je čas i na relaxaci. Zastavte se u nás – nakoupit, odpočinout si, nebo jen načerpat inspiraci. Naše zahradnická centra jsou pro vás otevřena každý den.

© 2023 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství