HORTISCENTRUM s.r.o.

Podzim je za dveřmi…

Je to tak, léto uteklo jako voda a je tady zase podzim. A po letním lenošení začíná práce. A v září jí bude hodně.

Září je ideální čas pro údržbu trávníku. Dosíváme holá místa, která ještě stihnou správně zarůst. Ke konci září je také nejlepší čas na podzimní provzdušnění trávníku vertikutací, v zimě to ocení. Zálivka už obvykle není potřeba (záleží samozřejmě na počasí), můžeme ale použít speciální podzimní hnojivo.

Sázíme zakoupené rostliny z kontejnerů do záhonů, nejen květiny, ale i jehličnany a stálozelené dřeviny. Do země už je také potřeba usadit většina jarních cibulovin.

Je také čas posledních výsevů, například špenátu, ředkviček nebo salátu.

Většina zeleniny už bude sklizená, záhony zryjeme a zbavíme plevele. Někdo doporučuje výsev zeleného hnojení (u nás najdete připravené směsi), které na jaře zaryjeme do země.

Načerpáme poslední teplé paprsky letního slunce, v zimě se bude hodit :-)

A v neposlední řadě je stále čas i na relaxaci. Zastavte se u nás – nakoupit, odpočinout si, nebo jen načerpat inspiraci. Naše zahradnická centra jsou pro vás otevřena každý den.

© 2023 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství