HORTISCENTRUM s.r.o.

Užijte si květen v Hortisu

Květen je konečně tady. V zahradách kvetou šeříky, začínají kvést první trvalky, pomalu odkvétají ovocné stromy. A začíná práce.

Okrasné rostliny vyžadují konečně více naší pozornosti, okopáváme, přihnojujeme a podle počasí i zaléváme. V průběhu května také přesouváme na venkovní stanoviště rostliny, které jsme přezimovali v nádobách. Vysazujeme letničky a také dvouletky. U nás jich najdete nepřeberný výběr, se kterým vám rádi poradíme.

Po zimním oddychu nás také čeká péče o trávník, který už je potřeba začít pravidelně sekat a pokud to je potřeba, pak i zalévat.

V užitkové zahradě je čas prvních venkovních výsevů a po “zmrzlých” přijde i čas na rajčata, papriky, dýně a další teplomilnou zeleninu. Předpěstované sazenice najdete samozřejmě v našich zahradnických centrech

A v neposlední řadě je čas myslet na terasy a okna. Muškáty, petunie, hvozdíky a další balkonovky máme samozřejmě také. A k tomu vše, co budete na zahradě potřebovat.

Stavte se – nakoupit, odpočinout si, nebo jen načerpat inspiraci. Naše zahradnická centra jsou již otevřena každý den.

© 2023 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství