HORTISCENTRUM s.r.o.

Zahrada se chystá na zimu

Zima je pomalu za dveřmi a zahrada se chystá k zimnímu spánku. Přesto práce na zahradě ještě nekončí a stále je co dělat. Začátkem měsíce můžeme vysazovat zimní cibuli, česnek a dokonce i kořenovou zeleninu.
Ještě je čas pro výsadbu jarních okrasných cibulovin – tulipánů, narcisů a lilií.

Naskladnili jsme sortiment ovocných stromků a cibulovin, stejně jako dalších stromků a keřů. Lze je vysazovat až do doby, než půda promrzne.

Listopad je i časem cenného materiálu pro kompost – listí je teď prostě všude. Nenecháváme ho ale ležet na trávníku, mohlo by ho poškodit.

Svážeme okrasné trávy a pokud to je potřeba, můžeme ještě zastřihnout živé ploty.

S blížící se zimou také nezapomeneme na ptáčky, i když se zdá, že toho ještě najdou dost. Pomalu začínáme přikrmovat, aby si zvykli, že na naší zahradě vždy najdou něco dobrého.

V našich zahradních centrech HORTIS najdete bohatý sortiment podzimního a zimního zboží – stromky, jehličnany, cibuloviny, vřesy, chryzantémy a vše, co budete potřebovat na zahradu i zimní dekorace.

Zastavte se u nás – načerpat inspiraci, odpočinout si – a můžete si i něco hezkého vybrat… V listopadu máme stále otevřeno každý den, ale už jen do 17 hodin.

© 2023 HORTISCENTRUM s.r.o. Židlochovice– všechna práva vyhrazena.
HORTISCENTRUM s.r.o.

Dárkové poukazy

V našich zahradnických centrech vám vystavíme dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte. Můžeme vám jej zaslat i poštou.

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě můžete objednat prostřednictvím e-mailu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu, po jejímž zaplacení poukaz zašleme doporučeně poštou. Výše poštovného činí 120 Kč.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Certifikáty a členství